Mgr. Tomáš Bubrinka

Privátní klinický psycholog


 Mgr. Tomáš Bubrinka
 registrovaný klinický psycholog
   
Adresa: Poliklinika akad. O.Teyschla (tzv. Bílý dům), Žerotínovo nám. 533/6,  602 00 Brno
Telefonické objednávky:  533 302 324,  Po až  Pá v době od 10:30 do 12:30, případně nám zanechte vzkaz na telefonním záznamníku.
E-mail: psychologie.bilydum@centrum.cz (především objednávání),  tbubrinka@centrum.cz
   
Ordinační hodiny:
pondělí 8.00 - 16.00
úterý 8.00 - 16.00
středa 8.00 - 16.00
čtvrtek 8.00 - 17.30
pátek 8.00 - 12.00
Umístění pracoviště: 5. poschodí budovy polikliniky

Seznam služeb poskytovaných v ambulanci:

Ve své klinicko-psychologické ambulanci nabízím především diagnostické a poradenské služby dětem a dospívajícím do dosažení 18. roku se širokou škálou potíží.

Veškerá indikovaná péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění, ambulance má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Podle platné legislativy je za psychologické vyšetření od dětských pacientů vybírán regulační poplatek 30,- Kč. Při vstupním vyšetření je vhodné přinést žádanku s doporučením od praktického lékaře či jiného ambulantního specialisty (např. neurologa, psychiatra apod.).

K vyšetření je nutné se vždy předem objednat, nejlépe na uvedeném telefonním čísle na evidenci.

Vyšetření z jiné indikace než zdravotnické, tedy pro vlastní potřebu, je hrazeno dle sazebníku či dohodou.

Pro děti do 18 let např. nabízíme:

  • Diagnostické vyšetření při poruchách psychického vývoje (např. poruchy vývoje řeči, hyperkinetické poruchy, poruchy autistického spektra, mentální retardace)
  • Diagnostickou a terapeutickou spolupráci při neurotických, psychosomatických, adaptačních či rodinných problémech (emoční potíže jako jsou úzkosti, fobie, deprese, sociální a vztahové potíže v rodině, ve škole, mezi vrstevníky, psychosomatické problémy jako bolesti hlavy, břicha, pomočování, tiky, koktavost, poruchy příjmu potravy, poruchy spánku a další)
  • Spolupráci při zvládání výchovných potíží, jak u malých, tak i u větších dětí
  • Vyšetření problémů spojených se školkou či školou (školní zralost, školní zařazení, specifické poruchy učení, potíže s chováním)